Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yataklar, gün sonunda dinlenmemiz için ihtiyacımız olan en önemli ev eşyalarından birisidir. Günümüzün çok önemli bir kısmını geçirdiğimiz yatakların konforlu olması, dinlenmemiz için oldukça önemlidir. Ancak sağlıklı bir şekilde dinlenmemiz için yatağın sadece konforlu olması yeterli değildir. Aynı zamanda hijyenik olması da gerekiyor. Yataklar belirli aralıklarla havalandırılmadıkları ve yatak yıkama hizmeti ile temizlenmedikleri sürece, sağlık açısından tehlikeli hale gelebilirler.

 

Düzenli olarak uzman ekipler tarafından temizlenmeyen ve havalandırılmayan yataklar, birçok hastalığa davetiye çıkarabilir. Çünkü yatakların içerisinde kıl, ter ve deriden beslenen, gözle görülemeyecek kadar küçük zararlı bakteriler ve maytlar yaşamaktadır. Bu zararlı canlılar, insanlarda alerji, öksürük ve yorgunluk gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Ancak Bursa yatak yıkama hizmetinden yararlanarak, yataklarınızın uzman ekipler tarafından derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Ev hanımları, yataklarının zamanla sebepsiz yere sarardığını ya da lekelerin oluştuğunu fark ederler. Bu lekelerin sebebi, yatakların içerisinde kir ile beslenen maytlar ve bakterilerdir. Çoğu zaman bu lekeler ya da kirleri çıkarmak için silmek çözüm olarak görülür. Oysa yatak yıkama hizmetinden yararlanmak yerine silmek herhangi bir fayda sağlamaz. Yataklar, el ile silerek derinlere işlemiş olan toz, kir ve bakterilerden arındırılamaz. Bu ancak uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen yatak yıkama ile mümkündür. Siz de yataklarınızın tam anlamıyla temizlenmesini ve hijyenik hale gelmesini istiyorsanız, Bursa yatak yıkama ile irtibata geçerek Bursa yatak yıkama fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bursa Yatak Yıkama Aşamaları

 

Yatak yıkama işleminin belli başlı aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamaların ilki ıslatma aşamasıdır. Yatak, özel deterjanlar ve püskürtme aracı ile ıslatılır ve yaklaşık 5 dakika kadar bekletilir. Bu işlem sayesinde yataktaki kir ve lekeler yumuşamış olur ve çok daha kolay bir şekilde yataktan çıkarılabilir.

 

Islatma işleminin ardından Bursa yatak yıkama ekibi, yatak yıkama işleminin en önemli aşaması olan leke çalışması aşamasına geçer ve leke çıkarıcılar püskürtülerek kirler tamamen çıkarılır. Ardından vakumlama işlemine geçilir. Bu işlem oldukça önemlidir. Vakumlama işlemi ile yataktaki tüm kirli su makineye çekilir ve kirlerden tamamen arındırılır.

 

“Profi Koltuk Yıkama” 2007 yılından bu yana Avrupa tecrübesi ile yatak yıkama hizmeti vermektedir. Siz de bu hizmetten yararlanmak ve yatak yıkama fiyatlarını öğrenmek için, Bursa yatak yıkama ile irtibata geçebilirsiniz. Üstün Alman teknolojisi, disiplinli ve işinde uzman ekibimiz ile size bir telefon kadar yakınız.