Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklar, evlerin olmazsa olmaz eşyalarındandır. İşlevlerinin yanında evlere estetik bir görünüm kazandırırlar. İşlevi ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilen bu eşyalar, sürekli kullanıldıkları için temiz olmaları gerekmektedir. Ancak kadınların evde yaptıkları koltuk silme işlemi, koltukların temizlenmeleri için yeterli değildir.  Bu eşyaların derinlemesine temizlenmeleri için en hijyenik yöntem koltuk yıkama işlemidir.

 

Koltuklar; ev hanımları tarafından zaman zaman silinseler de yapılan bu temizlik, koltuğun alt katmanlarına etki etmez, süngere sinen kir ve tozların koltuktan arındırılması için yeterli gelmez. Hatta koltuk silme işlemi, koltuğu daha hijyenik hale getirmek bir yana kirlerin daha derine işlemesine ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Koltukları silerek temizlemek yerine, Profil koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızın çok daha hijyenik bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

 

Koltukları silmek, katmanlarında bulunan mayt adı verilen böceklerin temizlenmesi için yeterli değildir. Bunun yanında bu böcekler kirle beslenir ve koltuk silme işlemi sonrasında yeterli hijyen sağlanamadığı için koltuklarda yaşamayı sürdürürler. Ancak bursa koltuk yıkama hizmeti sayesinde kirler, sararmalar ve lekeler tamamen temizlenir. Yine koltuklar, mayt gibi zararlı canlılardan tamamen arındırılır.

 

 

Profi Koltuk Yıkama Hizmeti

 

Ferah ve en önemlisi sağlıklı bir ortam için koltukların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik ancak uygun temizleyici şampuanlar ile yapılırsa etkili olur. Yine bunun yanında özel vakum makinelerinin de kullanılması şarttır. Çünkü koltukların yıkanmadan temizlenmesi mümkün değildir. Bunun yanında silmek yerine koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak, koltukların çok daha uzun süre kullanılmalarına imkân tanır. Böylece yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Bunun yanında koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatmazsanız, bulunduğunuz ortamdaki havanın ferah ve temiz olmasını bekleyemezsiniz.

 

Profi koltuk yıkama, 2007 yılından bu yana Avrupa tecrübesi ve profesyonel ekipmanları ile kaliteli koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz koltuk yıkama hizmetimizin belli aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamaları şöyle sıralayabiliriz:

 

  • Öncelikle yıkanacak koltuğun tozu ve kiri özel vakumlu makineler ile çekilir.
  • Tozların koltuktan çekilmesinin ardından koltuk ıslatılır ve özel temizleyiciler ile şampuanlanarak fırçalanır. Yine bu işlemin ardından vakum makinesi ile tüm kirler çekilir.
  • Kirlerin çekilmesinin sonrasında koltuklar durulanır ve kirden tamamen arındırılır. Vakum makinesi ile tüm su iyice çekilir ve koltukların kuruması sağlanır.

 

Üstün Alman teknolojisi ve disiplini ile çalışan, her geçen gün kendisini geliştiren Profi profesyonel koltuk yıkama ile koltuklarınızda temizliğin konforunu ve güvenini yaşamak için Bursa koltuk yıkama firmamız ile irtibata geçebilir, koltuk yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.