Bursa Yerinde Koltuk Yıkama1

2007'den beri, Avrupa’da yerinde koltuk yıkama alanında tecrübesi olan “Profi Profesyonel Koltuk Yıkama” firması olarak, Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde her türlü yerinde koltuk temizleme ve yatak yıkama servisimizle hizmetinizdeyiz.

 

Alman kalitesi ve disiplini ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan “Profi Yerinde Koltuk Yıkama” olarak, profesyonel ekipmanlarla ve uzman kadrosuyla koltuk yıkamanın ciddi ve hassas bir iş olduğunun bilinci ile çalışmakta, sizlere sağlık ve konforunuzdan ödün vermeden evinizde, ofisinizde, işletmelerinizde güvenli bir temizlik hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız.

 

Alanında uzman personelimiz, profosyonel Alman üretimi ekipmanlarımızla dilediğiniz yere gelerek koltuk ve yataklarınız için gerekli olan uygun temizleyici özel şampuanlarla, uygun sıcaklıktaki suyla, özenle koltuk temizliğinizi ve yatak yıkama işlerinizi yapmaktadır.

 

Yıllarca Avrupa’da yerinde koltuk ve yatak yıkama işini özenle yaptık. Şimdi Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde de aynı kalitede yerinde her türlü koltuk temizleme ve yatak yıkama alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neden Profi?1

Koltuklar ve yataklar belirli zaman dilimlerinde derinlemesine temizlik yapılmasını gerektiren eşyalardır.

 

Koltuklar zaman zaman silinse de kumaşının altındaki katmanlara, süngere, işlemiş toz veya kirler, yaydıkları kötü kokuyla mekanın havasını olumsuz olarak etkileyebilir.

 

Evinizde kendi imkanlarınızla temizlemeye çalıştığınız koltuklarınızda ve yataklarınızda, kiri tamamen arındıramadığınız yada uygun temizleyici malzemeyi kulanmadığınız için, koltuklarınızda sararmalar oluşmasına ve lekeler kalmasına sebep olabilir, deformasyona, yıpranmalara neden olabilirsiniz.

 

Ferah ve temiz bir ortam için koltukların, hatta yatakların belirli zaman aralıklarında uygun temizleyici şampuan ile yıkanması ve böylece tozdan, kirden koltuk ve yatak süngerinin içine işlemiş kötü kokulardan, arındırılması gerekir.

 

2007 yılından beri Avrupa tecrübesi olan “Profi Koltuk Yıkama” Firması olarak, profesyonel ekipmanlarımızla dilediğiniz yere gelip, koltuk temizleme ve yatak yıkama işlemini profesyonelce yapıyoruz.

 

Profi olarak Koltuk ve Yatak yıkamada özenle uyguladığımız aşamalar şöyle;

- Tamamen süngerine işleyecek şekilde ıslatılan koltuk döşemeleri veya yataklar, yapısına uygun özel temizleyiciler ile şampuanlanıp fırçalandıktan sonra kirli su özel vakum makineleri ile çekilir.

- Bol su ile durulama işlemi yapılıp, kirlerinden tamamen arındırılır.

- Vakum makinesi ile tüm su tamamen çekilerek süngerin ve kumaşın kuruması sağlanır.

 

Profi olarak, koltuklarınızın ve yataklarınızın aldığınız ilk günkü gibi derinlemesine temizlenmesini sağlamak, sizleri memnun bırakmak önceliğimizdir.

 

Koltuk ve yatak yıkama hizmetlerimizde, kumaşlarda ve döşemelerde deformasyon yaşanmaması garantimiz altındadır.

 

Üstün Alman teknolojisi ve disiplini ile çalışan Profi Profesyonel Koltuk Yıkama ile yerinde koltuk ve yatak temizliğinin konforunu ve güvenini yaşayın.